Osobní přístup a profesionální výběr dovolené dle Vašich představ...

Agentura Cestuj s Katkou vznikla 1. 7. 2019 s cílem zpříjemnit klientům výběr dovolené.

Vám – našim zákazníkům – tvoříme nabídku dovolené přesně na míru Vašim požadavkům a zároveň s ohledem na aktuálně volné kapacity a s přihlédnutím jak na vlastní dlouholeté zkušenosti, tak na ohlasy jiných klientů. Proto u nás nenajdete online prodejní systém – šetříme tak Váš čas, který byste strávili prohledáváním internetu.

Až se vydáte do naší prodejny pro svoji dovolenou, připravte se nejen na standardní otázky (termín zájezdu, počet osob, předpokládaná cena, …), ale i na osobní rozhovor, v průběhu kterého se budeme snažit zjistit Vaše specifické nároky a představy (zkušenosti z minulých dovolených, představa o aktivní či více odpočinkové dovolené, dovolená u příležitosti nějakého výročí, apod.). Nezapomeňte, že čím konkrétnější budete, tím vhodnější dovolenou Vám najdeme.

Vaše požadavky nám také můžete zatelefonovat, nebo zaslat elektronicky (přes poptávkový formulář, e-mailem nebo přes fb stránku).

Parkování:

Parkování:

Spolupracujeme se společností GO PARKING, která nabízí více než 5000 parkovacích míst v blízkosti letiště.

Jeďte na dovolenou a nedělejte si starosti s tím, kdo Vás odveze a vyzvedne. Jednoduše si zarezervujte místo na parkování v blízkosti letiště. Přijeďte vlastním vozem, zaparkujte a dál se o vše postarají pracovníci parkoviště. Po zaparkování vozu Vám dají porvtzení, že jste zde vůz nechali. Převezou Vás na letiště a po příletu Vás vyzvednou a odvezou zpět k autu. Nebudete muset řešit, zda na Vás někdo čeká a vy se opozdíte. Váš vůz bude čekat na parkovišti než se vrátíte.

Můžete si rezervovat sami, přes tento odkaz, nebo za námi přijďte a my Vám s rezervací pomůžeme.

Pojištění:

Pokud si zakoupíte zájezd a nechcete pojištění, které nabízí CK v rámci svého zájezdu, můžete si u nás samostatně sjednat i cestovní pojistění.
Cestovní pojištění sjednáme i klientovi, který si u nás zájezd nezakoupil a chce jen pojistit.
Na výběr je několik druhů pojištění dle rozsahu služeb, které chcete zahrnout.
Nabízíme cestovní pojištění od Union pojišťovny.

union_pojisteni
ticketportal

Vstupenky:

Jako další službu Vám nabídneme prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce.

Můžete si k nám přijít pro vstupenky z nabídky Ticket portalu.